Bezpieczna transakcja – samochód: pomoc więcej niż prawna

Sprawdź również pakiety: Bezpieczna transakcja: nieruchomość lub Bezpieczny konsument.

Zapewne wielu z nas nie wyobraża sobie już życia bez samochodu. Jednak formalności prawne oraz zgromadzenie niezbędnych informacji związanych z jego kupnem czy sprzedażą potrafią przysporzyć kłopotów. Rejestracja, umowy, urzędy, wiele przepisów i tak mało czasu… W takim przypadku polecamy pakiet „Bezpieczny samochód”.

W ramach zakresu pakietu „Tak Prawnik” – Bezpieczna transakcja: samochód otrzymasz profesjonalne dokumenty, informacje i rekomendacje dzięki którym sprawnie i bezboleśnie przejdziesz przez cały proces transakcyjny. Wsparcie prawne oraz informacyjne otrzymasz w formie indywidualnego opracowania. To więcej niż standardowa porada – ponieważ otrzymujesz kompleksową pomoc dopasowaną do Twojej sytuacji. Zapewnimy Ci m.in.:

  • Indywidualnie przygotowaną umowę sprzedaży / kupna.
  • Wykaz certyfikowanych punktów diagnostycznych, w których sprawdzisz stan pojazdu.
  • Wsparcie prawne przed zawarciem umowy (archiwizacja ogłoszenia, sprawdzenie numeru VIN, weryfikacja w bazie CEPIK, analizę umowy (lub przygotowanie nowej), analiza i prezentacja informacji dodatkowych w zakresie umowy np. zaliczka, konieczność świadka, lista niezbędnych dokumentów do przekazania przez sprzedającego, informacje podatkowe związane z dokonaniem transakcji).
  • Wsparcie prawne w zakresie rejestracji pojazdu (z kraju / zagranicy / pojazdu zabytkowego. Informacje na temat właściwego urzędu i godzin pracy, przekazanie niezbędnych wniosków, wsparcie w razie problemów z rejestracją.
  • Informacje dotyczące ubezpieczenia pojazdu (ulgi / możliwości).

Zainteresowany/a zdalną pomocą prawną? Kup usługę przez Konto Klienta lub telefonicznie -> 22 330 77 30.

Jeśli chcesz dowidzieć się więcej na temat możliwości „Tak Prawnik” zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Szczegółowe informacje na temat usługi, jej zakresu, sposobu korzystania z niej i formularz odstąpienia zawarte są w Regulaminie usługi „Tak Prawnik” oraz w załącznikach.

Zadzwoń do nas

22 330 77 30

Adres E-mail

kontakt@takprawnik.pl

Kontakt w godzinach

Pn-Pt 8:00-20:00

„Tak Prawnik” to kompleksowe porady prawne, które zawierają dodatkowo informacje formalne jak szybko i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Dane adresowe

BZ Group Sp. z o.o.
Jasionka 954, 36-002 Jasionka
NIP: 5242758944
REGON:146647470
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS:0000460507
Kapitał zakładowy spółki wynosi 50 000 zł

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności i cookies

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.