HATE ALERT: WSPARCIE PSYCHOLOGA, POMOC PRAWNIKA ORAZ INFORMATYKA PRZECIWKO HEJTOWI, AGRESJI W SIECI ORAZ STALKINGOWI

Czy Ty lub ktoś z Twoich bliskich stał się ofiarą hejtu? Nie bagatelizuj takich sytuacji ponieważ mogą nieść za sobą wiele niekorzystnych i długotrwałych następstw związanych nie tylko z obniżeniem poczucia własnej wartości czy kompleksy ale również wystąpieniem nerwic, stanów lękowych a nawet depresji. Jak podają badania, ofiarami działań przemocowych w sieci, takich jak – cyberbulling, nienawistne komentarze, cybermobbing, rozpowszechnianie niepożądanych, prywatnych informacji – stają się osoby coraz młodsze. Hejterzy nie są jednak bezkarni. Zadośćuczynienia za ich czyny można dochodzić drogą prawną.

Sama pomoc prawnika nie jest jednak wystarczająca, aby zminimalizować ryzyko niebezpiecznych konsekwencji działań hejtera. Często niezwykle potrzebna jest również konsultacja z psychologiem, który pomoże osobie poszkodowanej poradzić sobie z wyrządzoną krzywdą, a także wsparcie eksperta technicznego / informatyka, który pomoże odpowiednio zabezpieczyć Twoje dane i urządzenie.

Dlatego w pakiecie Hate Alert proponujemy wielowymiarowe podejście do problemu hejtu w sieci. Zapewniamy dostęp do zdalnej pomocy psychologa, interwencji eksperta technicznego oraz wsparcia prawnika.

INFOLINIA ALARMOWA „Hate Alert”: 22 330 77 70

Zainteresowany/a zdalną pomocą prawną? Kup usługę przez Konto Klienta lub telefonicznie -> 22 330 77 70.

Jeśli chcesz dowidzieć się więcej na temat możliwości „Tak Prawnik” zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Szczegółowe informacje na temat usługi, jej zakresu, sposobu korzystania z niej i formularz odstąpienia zawarte są w Regulaminie usługi „Tak Prawnik” oraz w załącznikach.

Zadzwoń do nas

22 330 77 30

Adres E-mail

kontakt@takprawnik.pl

Kontakt w godzinach

Pn-Pt 8:00-20:00

„Tak Prawnik” to kompleksowe porady prawne, które zawierają dodatkowo informacje formalne jak szybko i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Dane adresowe

BZ Group Sp. z o.o.
Lotniskowa 3, 36-060 Głogów Małopolski
NIP: 5242758944
REGON:146647470
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS:0000460507
Kapitał zakładowy spółki wynosi 50 000 zł

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności i cookies

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.